Marek Stokowski w Bibliotece Elbląskiej

Słowo Pana Marka Stokowskiego jest piękne.

Jego zajęcia z istoty gotyku wspominane są do dzisiaj. Zresztą to właśnie, między innymi, On spowodował, że jedyna w swoim rodzaju, pamiętna edycja kursu  dla przewodników po MZM (w roku 2003) była tak wyjątkowa.

No i Jego ksiązki – czytane, znane i rozpoznawalne po słowie właśnie, po tego słowa kulturze. Dla mnie jednak na zawsze Jego książką NAJ – pozostanie Błazen. Absolutnie wyjątkowa i wielowymiarowa opowieść strojąca dusze.

No i z takim właśnie zadaniem – nastrojenia duszy świata – wkrótce przybędzie Pan Marek do Biblioteki Elbląskiej im. C. Norwida, przy ul. Św. Ducha 3-7…

W czwartek 22 listopada o godz. 18.00 zapraszamy do Sali Audiowizualnej na spotkanie z Markiem Stokowskim – autorem „Samo-lotów” i „Stroiciela lasu”.

Autor od wielu lat mieszkający w Malborku znany jest zapewne tym z Państwa, którzy słuchają radiowej Trójki, gdzie powieść „Stroiciel lasu” czytana była w odcinkach. Książka zyskała wtedy rzesze sympatyków.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie. 

Wstęp wolny.

Więcej można przeczytać TUTAJ.

The URI to TrackBack this entry is: https://czaykowska.com/2012/11/21/marek-stokowski-w-bibliotece-elblaskiej/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: